KAMENNÉ ZDI A PLOTY
ZÁKLADOVÉ DESKY
STŘECHY
PERGOLY A KRBY
ZÁMKOVÉ A BETONOVÉ DLAŽBYSTŘECHY HLAVLA s.r.o
 
 
 

KAMENNÉ KRBY A PERGOLY Vodňany

Pergoly s kamenným nebo cihelným krbem, udírnou, pecí na pizzu či ohništěm

Uvažujete o volně stojící pergole, pergole u stěny či zděné pergole?

Přejete si atraktivní kamenný krb s odkládacím pultem?

Požadujete krb z pohledových či šamotových cihel?

Chcete postavit udírnu, či volné ohniště z kamene nebo cihel?

Líbila by se Vám pec na pizzu ve které se dá pect i maso a uzeniny?

„S našimi krby strávíte spoustu krásných chvil - dbáme na funkčnost, kvalitu a vzhled ”

Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krby
nadpis obrázku
Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krby
Pergoly a krbyZAUJALI JSME VÁS? NAPIŠTE NÁM VAŠE PŘÁNÍ!
Pergola volně stojící, pergola u zdi, zděná pergola pro zimní využití Vodňany
    Způsobů, jak postavit pergolu a využít tak prostoru, který nabízí Váš dvůr či zahrada, je nepřeberné množstvi.

    Nabízíme Vám postavení pergoly volně stojící v prostoru, kdy je možné dostavět z jedné strany pevnou zeď pro vytvoření závětří.

    Další nabízenou variantou je varianta využití již stojící kamenné či cihlové zdi.

    Zajímavá varianta je i zděná pergola, jež bude mít dekorativní zdivo (kámen, cihla) a kombinaci dřeva, může sloužit rodině celoročně.

    Vytvoříme Vám základovou desku, kterou lze ohraničit pohledovými obrubníky. Na podlahu lze položit keramiku, betonovou či pálenou dlažbu. Velmi hezká je přírodní kamenná podlaha a neméně zajímavá je podlaha dřevěná. Dřevěná podlaha je vhodná například z dubových prken. Existují však i jiné varianty dřevěných materiálů.


Kamenný krb Vodňany
    Nabízíme realizaci kamenného krbu na míru s možností odkládacího pultu. Krb lze postavit od základní varianty až po variantu s atraktivním příslušenstvím. Pokud zvolíte nejkvalitnější variantu krbu, krb bude mít popelník pro popel, ohniště s roštem, zátopový systém a postranní uchycení roštu, budete s krbem maximálně spokojeni a budete vždy velmi pohodlně krb roztápět a po dokončení grilování uklízet.

    Každý kamenný krb, který realizujeme má celošamotovou spalinovou cestu, komínové dvířka a vlastní komín. U kamenného krbu nesmí chybět postranní odkládací pulty pro přípravu pokrmů a následné odkládání zhotovených pokrmů na talíř.


Cihelný krb z okrasných nebo šamotových cihel Vodňany
    Nabízíme realizaci cihelného krbu na míru s možností odkládacího pultu. Pokud zvolíte nejkvalitnější variantu cihelného krbu, jež bude mít popelník pro popel, ohniště s roštem, zátopový systém a postranní uchycení roštu, budete s krbem maximálně spokojeni a budete vždy velmi pohodlně krb roztápět a i po dokončení grilování uklízet.

    Každý cihlový krb, který realizujeme má celošamotovou spalinovou cestu, komínové dvířka a vlastní komín. U cihlového krbu nesmí chybět postranní odkládací pulty pro přípravu pokrmů a následné odkládání zhotovených pokrmů na talíř.


Udírna z kamenne nebo okrasných či šamotových cihel Vodňany
    Nabízíme realizaci kamenné nebo cihelné udírny na míru s možností odkládacího pultu. Udírna je vytvořena jako komplet ohniště, dostatečného kouřovodu a prostoru pro uzené maso a klobásy. Součástí každé udírny je teploměr pro hlídání teploty. U každé udírny je možnost vytvoření zahradního sporáku, jež je vytápěn ohništěm. Sporák lze osadit přímo kupovanými pláty či osadit žulovými kameny. Před realizací je stanoven a předložen kompletní návrh udírny.


Otevřené ohniště z kamene nebo okrasných či šamotových cihel Vodňany
    Nabízíme realizaci kamenného nebo cihelného otevřeného ohniště Ohniště obsahuje polohovatelný rošt. Máte-li rádi grilování na kameni. Zajistíme kamenný plát na míru s rámem pro možné polohování. Součástí každého ohniště je rošt s možností prostoru popelníku pro snadný úklid. Nechcete-li se zaobírat dlouhými přípravami s roztopením ohně, zabudujeme do ohniště elektrické dmychadlo pro snadné roztopení.